logo

FIRMA

Naše společnost je českým výrobcem a dodavatelem vybavení sportovních brokových střelnic. Jsme výrobně – obchodní firma s dlouholetou zkušeností v oboru podnikající v oblasti kovovýroby, strojírenské výroby a obchodu již od roku 1992.

Vývojem a výrobou Automatických vrhacích zařízení asfaltových terčů a Elektronických ovládacích zařízení se zabýváme od roku 1997. Za již více jak 25 let výroby a prodeje sortimentu výrobků FALCON-Czech® si naše firma sortimentem kvalitních výrobků, rozsahem nabízených služeb i krátkými dodacími lhůtami získává stále významnější postavení nejen na Českém trhu, ale i na trzích Evropských.

Zajišťujeme komplexní služby při výstavbě či rekonstrukci sportovní brokové střelnice. Provádíme poradenství a konzultaci, sestavení finanční rozvahy podle Vašich požadavků, zpracování projektu a následnou vlastní realizaci ukončenou uvedením střelnice do provozu včetně znalecké ověření balistikem.

Nabízíme Vám sortiment tuzemských výrobků za příznivé ceny, kvalitní servisní zázemí, vstřícný přístup, operativnost při řešení realizací zakázek a seriózní jednání. Přejeme Vám mnoho spokojenosti s výrobky naší firmy.

Jan ROZEHNAL, jednatel